HOTEL LABE

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Vrchlického 10, Litoměřice 41201

Dobré
dle 98 recenzí

78%

Jana Valentová
jednotlivec, 16.6.2018

Ať už cestujete do Severních Čech za prací, poznáním nebo třeba sportovat, Hotel Labe v Litoměřicích vám vždy poskytne komfortní nocleh a oddych. Sídlí v 11patrovém věžáku nedaleko centra města a známého výstaviště Zahrada Čech a mezi okolními domy ho nepřehlédnete.
Výšková budova ukrývá 115 pokojů a apartmánů v kategorii tří a dvou hvězdiček, ve kterých se pohodlně vyspí celkem 145 hostů.
Hotel je snadno dostupný autem i autobusem z teplické dálnice D8 a pro ubytované má k dispozici vlastní bezplatné parkoviště.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

HOTEL LABE On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Třílůžkový
Apartmán

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

HOTEL LABE Pokoje

Levnějších dvouhvězdičkových pokojů se dvěma lůžky je v Hotelu Labe celkově 20. Tříhvězdičkových pak mají 45, a to o dvou i třech lůžkách. Rozdíl mezi oběma typy je ve snídani v ceně ubytování. Jinak má každý pokoj vlastní sprchu a sociální zařízení, televizi i bezplatné bezdrátové připojení k internetu.
Kdo chce ve městě být delší dobu, může si vybrat některý z 50 apartmánů, pronajímaných jako byty. Větším skupinám hostů připraví management hotelu speciální cenovou nabídku.
Personál zajišťuje široké spektrum služeb od praní prádla, kancelářských prací, zajištění osobní dopravy či rezervaci vstupenek, až po sestavení kompletního programu pro pobyt v Litoměřicích.

HOTEL LABE Gastronomie

V přízemí hotelové budovy se nachází Restaurace Labe s kapacitou 60 osob, kterou lze rozšířit o dalších 20 + 40 míst v přilehlých saloncích. Oba salonky jsou navíc kompletně vybavené pro pořádání konferencí, seminářů i rodinných oslav.
Restaurace má otevřeno od brzkých ranních hodin, kdy podává ubytovaným snídani formou bufetu. Od 10:00 do 23:00 pak nejen jim nabízí pestrý výběr jídel tuzemské a mezinárodní gastronomie i bohatě zaplněný nápojový lístek.

HOTEL LABE Recepce

Recepční služba funguje 24 hodin denně. Příjezd v pozdních nočních hodinách není proto problémem.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • JCB

HOTEL LABE Dostupnost

Hotel Labe se nachází v blízkosti historického jádra Litoměřic a díky své výšce je sám sobě nejlepším orientačním bodem. Kvůli zjednosměrnění ulic v centru k němu nejjednodušší cesta vozem vede přes Daliborovu ulici, ze které stačí odbočit do ulice Vrchlického.
Pěší cesta z nejbližší vlakové zastávky Litoměřice - Město, propojené i s místním autobusovým nádražím, zabere necelých 30 minut. Autobusy MHD staví v Daliborově ulici, zhruba 7 minut od hotelu.

HOTEL LABE Okolí

Pokud celý váš program v Litoměřicích nezabere některá z výstav ve známém areálu Zahrada Čech, najděte si čas na prohlídku centra města s mnoha zajímavými stavbami. Nedaleko hotelu najdete také plavecký bazén, rozlehlé Jiráskovy sady i fotbalový stadion.
Mocný zážitek skýtá návštěva Malé pevnosti v blízkém Terezíně, veseleji vám pak určitě bude při prohlídce hradu Střekov nebo zámku Ploskovice.

HOTEL LABE

Vrchlického 10, Litoměřice
Zobrazit celou mapu